Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: FDM
Oblicz ratę
Rozmiary Cena z pokrowcem
80 x 200 1548 PLN
90 x 200 1698 PLN
100 x 200 x
120 x 200 x
140 x 200 2698 PLN
160 x 200 3099 PLN
180 x 200 3499 PLN
200 x 200 x

Marco Max

 Materac Marco składa się z wielu warstw, które zapewniają mu doskonałą wentylację i absorbcję wilgoci. Jedną z warstw jest niezwykle lekka pianka AnfelForm, która ma zwiększoną gęstość dzięki czemu zmniejsza się nacisk na powierzchnię. Warstwa z maty kokosowej zwiększa trwałość materaca, oraz cyrkulację powietrza. Posiada on 7 strefy twardości.

  Materac Lateks  LATEKS 

  Materace lateksowe charakteryzują się dobrą przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu nie  przegrzewamy się podczas snu. Materace te są bardzo elastyczne dzięki czemu doskonale dostosowują się do naturalnych kształtów ciała, jednocześnie nie odkształcając się trwale, powracają do stojego pierwotnego kształtu. Struktura lateksu zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza.

  Maerac angelfoam PIANKA ANGELFOAM

 Jest to pianka wysoce elastyczna, o ziększonej gęstości, która zmniejsza nacisk na całkowitą powierzchnię. Warstwa ta posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Doskonale absorbuje wilgoć i zapewnia przepływ powietrza polepszając jakość snu. Spełnia wszelkie normy nowoczesnego materaca.

  Materac pokrowiec POKROWIEC 

  Materac posiada w standardzie wysokogatunkowy pokrowiec pikowany Jersey 3D. Pokrowiec jest antyalergiczny, dzięki zapięciu na zamek zapobiegniemy wniknięciu do materaca roztoczy, pleśni, grzybów bakteri i brudu. Dzięki zamkowi błyskawicznemu możemy swobodnie ściągnąć pokrowiec i wyprać go w temperaturze 30º C, dzięki czemu zachowa on czytość i świeżość.

Skład : 100 % polieter

  Materac Exluscive EXCLUSIVE SERIES

  Seria Exclusive została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Charakteryzują się najlepszą jakością i najwyższym standardem wykonania. Surowce użyte do wykonania materaca spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakościowe, dzięki czemu możemy cieszyć się doskonałym produktem przez długie lata.

  Wkład kokosowy Materace WKŁAD KOKOSOWY

  Warstwa kokosowa została wykonana w 100 % z naturalnego surowca, pochodzącego ze skorup orzecha kokosowego. Mata ma właściwości antyalergiczne, doskonale chroni przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Jest to trwały surowiec i elastyczny, nie odkształca się, a także jest odporny na wilgoć.

   Pianka visco PIANKA VISCO

  Pianka Visco pod wpływem temperatury dostosowuje się do kształtów ciała. Jest doskonałym oparciem dla kręgosłupa,zapewniając mu naturalną pozycję, dlatego doskonale nadaje się dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa. Dzięki swoim właściwością zapobiega odleżynom.

   Materac Blue Gel LATEKS OCEAN BLUE GEL

  Warstwa lateksu posiadającego specjalne żelowe kapsułki, które regulują temperaturę, oraz pochłaniają wilgoć, zapewnia pochłanianie ciepła wydzielanego podczas snu, i przedostawaniu się jego w głąb materaca. Zapewnia doskonały komfort snu, oraz doskonałą cyrkulację powietrza dzięki specjalnym kanalikom. Lateks ten jest bardzo wytrzymały i ma doskonałą zdolność antyalergiczną.

SPECYFIKACJA
  • Twardość - H3 średnio twardy, H1 miękki
  • Wysokość - 29 cm
  • Gwarancja - 2  lata
  • Skład -pianka AngelFoam 2 cm,  pianka termoaktywna Visco 4 cm, lateks 18 cm, wkład kokosowy 1 cm, Lateks Ocean Blue Gel 3 cm.
  • Strona - dwustronny
  • Pokrowiec - zdejmowany

materac dwustronny

Materac dwustronny

Obie strony materaca mogą być używane

materac pranie

Pranie

Pokrowiec posiada zamek dzięki czemu można go ściągnąć i wyprać w 30 ºC

Materac hypoalergiczny

Materac hypoalergiczny 

Materac został tak stworzony aby maksymalnie wyeliminować ryzyko alergii

Materac lateks

Lateks

Warstwa lateksu poprawia elastyczność i wytrzymałość materaca, dzięki czemu lepiej dostosowuje się do kształtów ciała zwiększając komfort snu.

Materac Atest

Atest jakości

Materac został tak wykonany aby zmiejszać ryzyko uczuleń

Materac antygrzybiczy

Właściwości antygrzybiczne

Materac ma właściwości antygrzybicze

Pokrowiec z zamkiem

Pokrowiec z zamkiem

Pokrowiec posiada wszyty z trzech stron zamek błyskawiczny. Wykonany jest z włókna klimatyzującego

Materac średnio twardy

Materac twardość

Materac jest średnio twardy H3

Materac kokos

Kokos

Materac posiada matę kokosową która polepsza cyrkulację powietrza. Sprawia ze materac jest bardziej stabilny, oraz ma właściwości antyalergiczne, oraz antygrzybiczne

Materac miękki

Materac H1

Materac miękki

Pianka Memory Materac

Memory

Materac pod wpływem ciepła zmienia formę dostosowując się do kształtów ciała.

Zapisz