Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: FDM
Oblicz ratę
Rozmiary Cena z pokrowcem
80 x 200 1448 PLN
90 x 200 1599 PLN
100 x 200 x
120 x 200 x
140 x 200 2499 PLN
160 x 200 2899 PLN
180 x 200 3287 PLN
200 x 200 x

Giovani Max

 Materac ten posiada 18 cm warstwę elastycznego lateksu, który cechuje się dobrą cyrkulacją powietrza i właściwościami antyalergicznymi. Materac składa się z kilku warstw, jedną z nich jest mata kokosowa, która dodatkowo podnosi komfort snu. Posiada on 7 strefy twardości.

  Materac Lateks  LATEKS 

  Materace lateksowe charakteryzują się dobrą przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu nie  przegrzewamy się podczas snu. Materace te są bardzo elastyczne dzięki czemu doskonale dostosowują się do naturalnych kształtów ciała, jednocześnie nie odkształcając się trwale, powracają do stojego pierwotnego kształtu. Struktura lateksu zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza.

  Materac pokrowiec POKROWIEC 

  Materac posiada w standardzie wysokogatunkowy pokrowiec pikowany Jersey 3D. Pokrowiec jest antyalergiczny, dzięki zapięciu na zamek zapobiegniemy wniknięciu do materaca roztoczy, pleśni, grzybów bakteri i brudu. Dzięki zamkowi błyskawicznemu możemy swobodnie ściągnąć pokrowiec i wyprać go w temperaturze 30º C, dzięki czemu zachowa on czytość i świeżość.

Skład : 100 % polieter

  Materac Exluscive EXCLUSIVE SERIES

  Seria Exclusive została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Charakteryzują się najlepszą jakością i najwyższym standardem wykonania. Surowce użyte do wykonania materaca spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakościowe, dzięki czemu możemy cieszyć się doskonałym produktem przez długie lata.

  Wkład kokosowy Materace WKŁAD KOKOSOWY

  Warstwa kokosowa została wykonana w 100 % z naturalnego surowca, pochodzącego ze skorup orzecha kokosowego. Mata ma właściwości antyalergiczne, doskonale chroni przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Jest to trwały surowiec i elastyczny, nie odkształca się, a także jest odporny na wilgoć.

  Materac lateks Clima LATEKS CLIMA CONVOLUTED ROLLS

  Materac ten posiada piankę trwale elastyczną, oraz większoną gęstością dzięki czemu zmniejsza się nacisk na całkowitą powierzchnię,Warstwa ta doskonale absorbuje wilgoć, a duża przepuszczalność powietrza zapewnia zdrowy i nie przerwany sen.

  Materac lateks clima wave LATEKS CLIMA WAVE

  Warstwa ta jest elastyczna, i zapewnia dobrą wentylację powietrza.Porowata struktura tego lateksu sprzyja odparowaniu wilgoci nagromadzonej w czasie snu.

SPECYFIKACJA
  • Twardość - H3 średnio twardy
  • Wysokość - 27 cm
  • Gwarancja - 2  lata
  • Skład -LATEKS CLIMA CONVOLUTED ROLLS 3 cm,  wkład kokosowy 1 cm, lateks 18 cm, wkład kokosowy 1 cm, LATEKS CLIMA WAVE 3 cm.
  • Strona - dwustronny
  • Pokrowiec - zdejmowany

materac dwustronny

Materac dwustronny

Obie strony materaca mogą być używane

materac pranie

Pranie

Pokrowiec posiada zamek dzięki czemu można go ściągnąć i wyprać w 30 ºC

Materac hypoalergiczny

Materac hypoalergiczny 

Materac został tak stworzony aby maksymalnie wyeliminować ryzyko alergii

Materac lateks

Lateks

Warstwa lateksu poprawia elastyczność i wytrzymałość materaca, dzięki czemu lepiej dostosowuje się do kształtów ciała zwiększając komfort snu.

Materac Atest

Atest jakości

Materac został tak wykonany aby zmiejszać ryzyko uczuleń

Materac antygrzybiczy

Właściwości antygrzybiczne

Materac ma właściwości antygrzybicze

Pokrowiec z zamkiem

Pokrowiec z zamkiem

Pokrowiec posiada wszyty z trzech stron zamek błyskawiczny. Wykonany jest z włókna klimatyzującego

Materac średnio twardy

Materac twardość

Materac jest średnio twardy H3

Materac kokos

Kokos

Materac posiada matę kokosową która polepsza cyrkulację powietrza. Sprawia ze materac jest bardziej stabilny, oraz ma właściwości antyalergiczne, oraz antygrzybiczne

Zapisz