Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Koszt wysyłki od: 89.00 PLN
Producent: FDM
Oblicz ratę
Rozmiary Cena z pokrowcem
80 x 200 829 PLN
90 x 200 869 PLN
100 x 200 x
120 x 200 x
140 x 200 1207 PLN
160 x 200 1353 PLN
180 x 200 1537 PLN
200 x 200 x

Vito

 Warstwa z pianki trwale elastycznej AngelFoam zapewnia optymalny przepływ powietrza, oraz poczucie świeżości o każdej porze roku. Żelowe kapsułki w postaci małych perełek doskonale pochłaniają wilgość. Warstwa z pianki Visco zapewnia oparcie i zapewnia naturalną pozycję kręgosłupa. Wkład z energetyczenj pianki Bio Foam cechuje odporność na odkształcenia i elastyczność.

Materac pokrowiec POKROWIEC 

 Materac posiada w standardzie wysokogatunkowy pokrowiec pikowany Jersey 3D. Pokrowiec jest antyalergiczny, dzięki zapięciu na zamek zapobiegniemy wniknięciu do materaca roztoczy, pleśni, grzybów bakteri i brudu. Dzięki zamkowi błyskawicznemu możemy swobodnie ściągnąć pokrowiec i wyprać go w temperaturze 40º C, dzięki czemu zachowa on czytość i świeżość.

Materac LateksLATEKS 

Materace lateksowe charakteryzują się dobrą przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu nie przegrzewamy się podczas snu. Materace te są bardzo elastyczne dzięki czemu doskonale dostosowują się do naturalnych kształtów ciała, jednocześnie nie odkształcając się trwale, powracają do stojego pierwotnego kształtu. Struktura lateksu zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza.

Maerac angelfoam PIANKA ANGELFOAM

 Jest to pianka wysoce elastyczna, o ziększonej gęstości, która zmniejsza nacisk na całkowitą powierzchnię. Warstwa ta posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Doskonale absorbuje wilgoć i zapewnia przepływ powietrza polepszając jakość snu. Spełnia wszelkie normy nowoczesnego materaca.

Pianka viscoPIANKA VISCO

  Pianka Visco pod wpływem temperatury dostosowuje się do kształtów ciała. Jest doskonałym oparciem dla kręgosłupa,zapewniając mu naturalną pozycję, dlatego doskonale nadaje się dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa. Dzięki swoim właściwością zapobiega odleżynom.

Materac Bio Foam PIANKA BIO FOAM

Pianka ta charakteryzuje wysoką zawartością oleju roślinnego z odnawialnych źródeł, dzięki czemu jest ona źródłem energii dla ciała i ducha. Pianka energetyczna zapenia również elastyczność, oraz stabilność wymiarową. Posiada ona strukturę komoórek otwartych, która zapewnia doskonałą przepuszczalność powietrza, oraz klimatyzujący komfort snu. Materace na bazie pianki Bio Foam nadają się również dla alergików. 

Materac eco ECO SERIES

  Seria materacy dla osób ceniących najwyższą jakość w jak najbardziej przystępnej cenie.  Do produkcji zostały użyte surowce certyfikowane z pierwszego gatunku.

SPECYFIKACJA
  • Twardość - H2 średnio miękki / H3 średnio twardy
  • Wysokość - 23 cm
  • Gwarancja - 2  lata
  • Skład :

 pianka termoelastyczna Visco

lateks

pianka angelfoam

pianka Bio Foam 14 cm

  • Strona - dwustronny
  • Pokrowiec - zdejmowany

Zapisz