Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: FDM
Oblicz ratę
Rozmiary Cena z pokrowcem
80 x 200 351 PLN
90 x 200 383 PLN
100 x 200 x
120 x 200 482 PLN
140 x 200 543 PLN
160 x 200 602 PLN
180 x 200 720 PLN
200 x 200 x

Viterbo

 W materacu zostały wykonany z wysokogatunkowych pianek. Jedną warstwę wykonano z termoelastycznej pianki Visko, z pamięcią kształtu. Reaguje ona na temperaturę ciała, oraz na nacisk powodowany przez osobę kładącą się na na materacu. Bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała. Reszę materaca wykonano z 7  strefowej profilowanej pianki N2538, która zwiększa sztywność, oraz odpowiednią wentylację.

Materac pokrowiec

POKROWIEC 

 Materac posiada w standardzie wysokogatunkowy pokrowiec pikowany Jersey 3D. Pokrowiec jest antyalergiczny, dzięki zapięciu na zamek zapobiegniemy wniknięciu do materaca roztoczy, pleśni, grzybów bakteri i brudu. Dzięki zamkowi błyskawicznemu możemy swobodnie ściągnąć pokrowiec i wyprać go w temperaturze 40º C, dzięki czemu zachowa on czytość i świeżość.

Pianka poliuretanowa

 PIANKA POLIURETANOWA

 Wysokiej jakości pianka jest dodatkowy wypełnieniem materaca, po bokach, do góry oraz na dole. Jest ona odporna na odkształcenia i wyginanie. Posiada ona dużą sprężystość i elastyczność, dzięki czemu doskonale amortyzuje sylwetkę. . Dzięki swojej strukturze jest ona  przewiewna. 

Profilowana pianka HR PIANKA PROFILOWANA HR

Wysokoplastyczna pianka HR jej struktura jest o wiele większej gęstości niż zwykłej pianki poliuretanowej, dzięki czemu dwa razy szybciej odzyskuje swój naturalny kształt. Sprawia to że dużo szybciej dostosowuje przy każdej zmianie pozycji ciała. Cechuje ją również duża przepuszczalnośc powietrza, która zapobiega powstawaniu pleśni.

Pianka viscoPIANKA VISCO

  Pianka Visco pod wpływem temperatury dostosowuje się do kształtów ciała. Jest doskonałym oparciem dla kręgosłupa,zapewniając mu naturalną pozycję, dlatego doskonale nadaje się dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa. Dzięki swoim właściwością zapobiega odleżynom.

Materac eco

ECO SERIES

  Seria materacy dla osób ceniących najwyższą jakość w jak najbardziej przystępnej cenie.  Do produkcji zostały użyte surowce certyfikowane z pierwszego gatunku.

SPECYFIKACJA
  • Twardość - H3 średnio twardy 
  • Wysokość - 14 cm
  • Gwarancja - 2  lata
  • Skład :

pianka wysokoelastyczna N2538

   pianka poluretanowa 

pianka Visco

  • Strona - dwustronny
  • Pokrowiec - zdejmowany

Zapisz

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...