Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Koszt wysyłki od: 60.00 PLN
Producent: FDM
Oblicz ratę
Rozmiary Cena z pokrowcem
80 x 200 366 PLN
90 x 200 391 PLN
100 x 200 460 PLN
120 x 200 499 PLN
140 x 200 579 PLN
160 x 200 659 PLN
180 x 200 739 PLN
200 x 200 819 PLN

Pikolo

 Materac posiada został wykonany z certyfikowanych surowców pierwszego gatunku. Zastosowany w nim lateks ma właściwości antybakteryjne, oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, zapobiegając poceniu podczas snu. Warstwa z maty kokosowej jest w 100 % ekologiczna wykonana z orzecha kokosa, zapobiega ona zozwojowi roztoczy i mikroorganizmów.  Na matę kokosową została zastosowana puszysta włóknina syntetyczna, która dodatkowo poprawia cyrkulację powietrza, a także ociepla materac. 

Materac pokrowiec POKROWIEC 

 Materac posiada w standardzie wysokogatunkowy pokrowiec pikowany Jersey 3D. Pokrowiec jest antyalergiczny, dzięki zapięciu na zamek zapobiegniemy wniknięciu do materaca roztoczy, pleśni, grzybów bakteri i brudu. Dzięki zamkowi błyskawicznemu możemy swobodnie ściągnąć pokrowiec i wyprać go w temperaturze 40º C, dzięki czemu zachowa on czytość i świeżość.

Materac LateksLATEKS 

Materace lateksowe charakteryzują się dobrą przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu nie przegrzewamy się podczas snu. Materace te są bardzo elastyczne dzięki czemu doskonale dostosowują się do naturalnych kształtów ciała, jednocześnie nie odkształcając się trwale, powracają do stojego pierwotnego kształtu. Struktura lateksu zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza.

Wkład kokosowy Materace WKŁAD KOKOSOWY

  Warstwa kokosowa została wykonana w 100 % z naturalnego surowca, pochodzącego ze skorup orzecha kokosowego. Mata ma właściwości antyalergiczne, doskonale chroni przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Jest to trwały surowiec i elastyczny, nie odkształca się, a także jest odporny na wilgoć.


Pianka poliuretanowa PIANKA POLIURETANOWA

 Wysokiej jakości pianka jest dodatkowy wypełnieniem materaca, po bokach, do góry oraz na dole. Jest ona odporna na odkształcenia i wyginanie. Posiada ona dużą sprężystość i elastyczność, dzięki czemu doskonale amortyzuje sylwetkę. . Dzięki swojej strukturze jest ona  przewiewna. 

Materac eco ECO SERIES

  Seria materacy dla osób ceniących najwyższą jakość w jak najbardziej przystępnej cenie.  Do produkcji zostały użyte surowce certyfikowane z pierwszego gatunku.

SPECYFIKACJA
  • Twardość - H3 średnio twardy / H4 twardy
  • Wysokość - 13 cm
  • Gwarancja - 2  lata
  • Skład :

 pianka poliuretanowa

lateks

wkład kokosowy

włóknina klimatyzująca

  • Strona - dwustronny
  • Pokrowiec - zdejmowany

Zapisz