Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Koszt wysyłki od: 60.00 PLN
Producent: FDM
Oblicz ratę
Rozmiary Cena z pokrowcem
80 x 200 313 PLN
90 x 200 329 PLN
100 x 200 x
120 x 200 413 PLN
140 x 200 469 PLN
160 x 200 526 PLN
180 x 200 558 PLN
200 x 200 x

Perugia

 Materac ten powstał z połączenia dwóch warstw o doskonałych właściwościach. Pierwszą z warstw jest 7 strefowa termoelastyczna pianka Visco, która zmienia kształt pod wpływem temperatury , oraz nacisku dopasowując się do kształtów sylwetki. Przyczynia się ona do zmniejszenia dolegliwości związanych z kręgosłupem. Kolejną z warstw jest wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25, jest ona wytrzymała i nie odkształca się zapewniając przy tym doskonały komfort użytkowania.

Materac pokrowiec POKROWIEC 

 Materac posiada w standardzie wysokogatunkowy pokrowiec pikowany Jersey 3D. Pokrowiec jest antyalergiczny, dzięki zapięciu na zamek zapobiegniemy wniknięciu do materaca roztoczy, pleśni, grzybów bakteri i brudu. Dzięki zamkowi błyskawicznemu możemy swobodnie ściągnąć pokrowiec i wyprać go w temperaturze 40º C, dzięki czemu zachowa on czytość i świeżość.

Pianka poliuretanowa PIANKA POLIURETANOWA

 Wysokiej jakości pianka jest dodatkowy wypełnieniem materaca, po bokach, do góry oraz na dole. Jest ona odporna na odkształcenia i wyginanie. Posiada ona dużą sprężystość i elastyczność, dzięki czemu doskonale amortyzuje sylwetkę. . Dzięki swojej strukturze jest ona  przewiewna. 

Pianka viscoPIANKA VISCO

  Pianka Visco pod wpływem temperatury dostosowuje się do kształtów ciała. Jest doskonałym oparciem dla kręgosłupa,zapewniając mu naturalną pozycję, dlatego doskonale nadaje się dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa. Dzięki swoim właściwością zapobiega odleżynom.

Materac eco ECO SERIES

  Seria materacy dla osób ceniących najwyższą jakość w jak najbardziej przystępnej cenie.  Do produkcji zostały użyte surowce certyfikowane z pierwszego gatunku.

SPECYFIKACJA
  • Twardość - H3 średnio twardy 
  • Wysokość - 12 cm
  • Gwarancja - 2  lata
  • Skład :

 pianka poluretanowa 

pianka visco

  • Strona - dwustronny
  • Pokrowiec - zdejmowany

Zapisz