Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Koszt wysyłki od: 60.00 PLN
Producent: FDM
Oblicz ratę
Rozmiary Cena z pokrowcem
80 x 200 334 PLN
90 x 200 364 PLN
100 x 200 391 PLN
120 x 200 452 PLN
140 x 200 511 PLN
160 x 200 563 PLN
180 x 200 612 PLN
200 x 200 x

Monza

 Materac łączy w sobie 7 strefową wysokoelastyczną pianke profilowaną HR, ze średnio twardą pianką poliuretanową o podwyższonej sprężysttości, dzięki czemu nadaje się on idealnie zarówno dla starszych dzieci, jak i dorosłych. Pianki zastosowane w materacu bardzo dobrze podpierają kręgosłup, zwiększając komfort snu.

Materac pokrowiec

POKROWIEC 

 Materac posiada w standardzie wysokogatunkowy pokrowiec pikowany Jersey 3D. Pokrowiec jest antyalergiczny, dzięki zapięciu na zamek zapobiegniemy wniknięciu do materaca roztoczy, pleśni, grzybów bakteri i brudu. Dzięki zamkowi błyskawicznemu możemy swobodnie ściągnąć pokrowiec i wyprać go w temperaturze 40º C, dzięki czemu zachowa on czytość i świeżość.

Pianka poliuretanowa

 PIANKA POLIURETANOWA

 Wysokiej jakości pianka jest dodatkowy wypełnieniem materaca, po bokach, do góry oraz na dole. Jest ona odporna na odkształcenia i wyginanie. Posiada ona dużą sprężystość i elastyczność, dzięki czemu doskonale amortyzuje sylwetkę. . Dzięki swojej strukturze jest ona  przewiewna. 

Profilowana pianka HR PIANKA PROFILOWANA HR

Wysokoplastyczna pianka HR jej struktura jest o wiele większej gęstości niż zwykłej pianki poliuretanowej, dzięki czemu dwa razy szybciej odzyskuje swój naturalny kształt. Sprawia to że dużo szybciej dostosowuje przy każdej zmianie pozycji ciała. Cechuje ją również duża przepuszczalnośc powietrza, która zapobiega powstawaniu pleśni.

Materac eco

ECO SERIES

  Seria materacy dla osób ceniących najwyższą jakość w jak najbardziej przystępnej cenie.  Do produkcji zostały użyte surowce certyfikowane z pierwszego gatunku.

SPECYFIKACJA
  • Twardość - H3 średnio twardy 
  • Wysokość - 15 cm
  • Gwarancja - 2  lata
  • Skład :

pianka wysokoelastyczna HR

   pianka poluretanowa 

  • Strona - dwustronny
  • Pokrowiec - zdejmowany

Zapisz