Wczytuję dane...
Model: dwustronny
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Koszt wysyłki od: 60.00 PLN
Producent: Iv
Oblicz ratę
 
Opis :
Wysokość  materaca 18 cm
Materac Side Multi został wzbogacony o dodatkowe sprężyny na 1m2 materaca, dzięki czemu jest on bardziej elastyczny, oraz posiada więcej stref naciskum, zwiększając komfort użytkowania. Materac dzięki temu jest twardszy, a co za tym idzie również trwalszy. Materac Multi doskonale nadaje się dla par, gdyż dzięki zwiększonej ilości stref nacisku jeszcze lepiej tłumi wszelkiego rodzaju drgania, powodowane przez naszego partnera.
-Pokrowiec z materiału antyalergicznego niepikowanego z wszytym zamkiem w kształcie litery L który łatwo ściągnąć i wyprać.

-Wysokiej jakości pianka poliuretanowa otaczająca materac z każdej strony

-Przekładka tapicerska wzmacniająca wytrzymałość materaca, izoluje formatkę sprężynową od pianki.

-mata kokosowa podnosząca jakość snu -zwiększająca twardość, wytrzymałość i wentylacje materaca. Posiada ona właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne.

-obustronnie zastosowane włókno klimatyzujące 150g/1m

- Zwiększona ilość sprężyn kieszeniowych umieszczonych każde w osobnej kieszonce, 510 szt.na 1m2

-podwójny system klejenia pozwala zwiększyć jakość ale również przedłużyć żywotność materaca.

 

Sprężyny kieszeniowe cechuje elastyczność punktowa dzięki czemu dopasowują się one doskonale do kształtów ciała. W materacu umieszczone są sprężyny kieszeniowe 9 strefowe które dzielą materac na 9 stref twardości. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce co pozwala na wyeliminowanie odgłosów pracy sprężyn w materacu. Poprzez elastyczność punktową nie odczuwa się różnicy wagi partnerów czy też wiercenia, obracania się drugiej osoby. W materacu zastosowano także matę kokosową która poprawia wentylacje materaca co zapobiega nadmiernemu poceniu się. Ma właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne. Przedłuża ona żywotność materaca i zwiększa twardość. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac posiada dwie strony o różnych twardościach Materac cechuję uniwersalność oraz niska cena przez co możemy polecić go większości klientów

9 stref- materac posiada 9 stref twardości które doskonale dopasowują się do ciała.  Materac dwustronny- Obie powierzchnie materaca stanowią powierzchnię użytkową.   Materac jest hypoalergiczny z racji tego zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia, alergii.  Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 o podwyższonej wytrzymałości i elastyczności. Kokos- naturalny produkt tworzony ze skorup orzecha kokosowego. Włókna kokosowe łączone są za pomocą elastycznego lateksu. Produkt polepsza cyrkulację powietrza w materacu. Ma właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne. Materace z włóknem kokosowym są twardsze oraz bardziej odporne na odkształcenia.

Sprężyny kieszeniowe jest ich ponad 270szt. na m2 -zapewniają doskonała elastyczność punktową.  Pokrowiec posiada zamek co ułatwia ściągnięcie go i wypranie (40stopni C)  Budowa materaca pozwala na używaniu go w łóżkach z regulowanym stelażem.  Materac jest ŚREDNIO twardy  Materac jest twardy

Rozmiary Cena z pokrowcem Niepikowanym - standardowym
80 x 200 480 PLN
90 x 200 511 PLN
100 x 200 584 PLN
120 x 200 676 PLN
140 x 200 785 PLN
160 x 200 892 PLN
180 x 200 1015 PLN
200 x 200 1117 PLN

  Dopłata do pokrowców pikowanych :

Bolonge 28 PLN
Aloevera 44 PLN
Tencel 77 PLN
Silver 46 PLN
Żakard FR 22 PLN