Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: FDM
Oblicz ratę
Rozmiary Cena z pokrowcem
80 x 200 589 PLN
90 x 200 649 PLN
100 x 200 719 PLN
120 x 200 829 PLN
140 x 200 949 PLN
160 x 200 1059 PLN
180 x 200 1179 PLN
200 x 200 1298 PLN

Montalto Hard

Materac z jednej strony posiada matę kokosową która ma właściwości antygrzybiczne, nadaje materacowi twardości i zwiększa cyrkulację powietrza. Mata otulona jest owczą wełną zapewniającą stałą temperaturę ciała. Z drugiej strony materaca znajduje się poliuretanowa pianka T25 o większonej gęstośći, odporna na odkształcenia.

Materace multipocketMULTIPOCET

Podstawą materaca są sprężyny multipocket, które charakteryzują się zwiększoną liczbą sprężyn na 1 m² materaca. Sprężyny w specjalnych kieszeniach mają mniejszą średnicę i posiadają one aż 510 sprężyn 1 m² Materac posiada 7 stref punktu nacisku, dzięki czemu każda cześć ciała ma odpowiednie podparcie.  Sprężyny pracują niezależnie od siebie dzięki czemu nie będziemy odczuwać drgań i dyskomfortu powodowane przez wiercenie się drugiej osoby. W przypadku osób spiących koło siebie o różnej masie ciała, nie będą one odczuwać uginania się materaca pod osbą śpiącą obok.

Materac pokrowiecPOKROWIEC 

 Materac posiada w standardzie wysokogatunkowy pokrowiec pikowany Jersey 3D. Pokrowiec jest antyalergiczny, dzięki zapięciu na zamek zapobiegniemy wniknięciu do materaca roztoczy, pleśni, grzybów bakteri i brudu. Dzięki zamkowi błyskawicznemu możemy swobodnie ściągnąć pokrowiec i wyprać go w temperaturze 40º C, dzięki czemu zachowa on czytość i świeżość.

Pianka poliuretanowa PIANKA POLIURETANOWA

 Wysokiej jakości pianka jest dodatkowy wypełnieniem materaca, po bokach, do góry oraz na dole. Jest ona odporna na odkształcenia i wyginanie. Posiada ona dużą sprężystość i elastyczność, dzięki czemu doskonale amortyzuje sylwetkę. . Dzięki swojej strukturze jest ona  przewiewna. 

Wkład kokosowy Materace WKŁAD KOKOSOWY

  Warstwa kokosowa została wykonana w 100 % z naturalnego surowca, pochodzącego ze skorup orzecha kokosowego. Mata ma właściwości antyalergiczne, doskonale chroni przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Jest to trwały surowiec i elastyczny, nie odkształca się, a także jest odporny na wilgoć.

SPECYFIKACJA
  • Twardość - H4 twardy / H5 bardzo twardy
  • Wysokość - 18 cm
  • Gwarancja - 2  lata
  • Skład :

sprężyny multipocket - 510 szt. na 1 m² materaca

mata kokosowa

pianka poluretanowa

  • Strona - dwustronny
  • Pokrowiec - zdejmowany

strefy materaca

Zapisz