Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Koszt wysyłki od: 89.00 PLN
Producent: FDM
Oblicz ratę
Rozmiary Cena z pokrowcem
80 x 200 659 PLN
90 x 200 708 PLN
100 x 200 788 PLN
120 x 200 869 PLN
140 x 200 998 PLN
160 x 200 1113 PLN
180 x 200 1238 PLN
200 x 200 x

Ivrea

Podstawę materaca stanowi warstwa 7 strefowych sprężyn multipocket. Materac posiada 4 cm warstwę pianki Visco, z funkcją pamięci ciała. Pianka ta reaguje na temperaturę oraz siłę nacisku odwzorowując kształ ciała osoby leżącej na nim. Kolejną warstwą materaca jest mata kokosowa, mająca właściwości antygrzybiczne. Zapewnia ona doskonałą wentylację. Materac jest przeznaczony sla klientów, którzy preferują materace twardsze.

Materace multipocketMULTIPOCET

Podstawą materaca są sprężyny multipocket, które charakteryzują się zwiększoną liczbą sprężyn na 1 m² materaca. Sprężyny w specjalnych kieszeniach mają mniejszą średnicę i posiadają one aż 510 sprężyn 1 m² Materac posiada 7 stref punktu nacisku, dzięki czemu każda cześć ciała ma odpowiednie podparcie.  Sprężyny pracują niezależnie od siebie dzięki czemu nie będziemy odczuwać drgań i dyskomfortu powodowane przez wiercenie się drugiej osoby. W przypadku osób spiących koło siebie o różnej masie ciała, nie będą one odczuwać uginania się materaca pod osbą śpiącą obok.

Materac pokrowiecPOKROWIEC 

 Materac posiada w standardzie wysokogatunkowy pokrowiec pikowany Jersey 3D. Pokrowiec jest antyalergiczny, dzięki zapięciu na zamek zapobiegniemy wniknięciu do materaca roztoczy, pleśni, grzybów bakteri i brudu. Dzięki zamkowi błyskawicznemu możemy swobodnie ściągnąć pokrowiec i wyprać go w temperaturze 40º C, dzięki czemu zachowa on czytość i świeżość.

Pianka poliuretanowa PIANKA POLIURETANOWA

 Wysokiej jakości pianka jest dodatkowy wypełnieniem materaca, po bokach, do góry oraz na dole. Jest ona odporna na odkształcenia i wyginanie. Posiada ona dużą sprężystość i elastyczność, dzięki czemu doskonale amortyzuje sylwetkę. . Dzięki swojej strukturze jest ona  przewiewna. 

Pianka viscoPIANKA VISCO

  Pianka Visco pod wpływem temperatury dostosowuje się do kształtów ciała. Jest doskonałym oparciem dla kręgosłupa,zapewniając mu naturalną pozycję, dlatego doskonale nadaje się dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa. Dzięki swoim właściwością zapobiega odleżynom.

Materac owcza wełna OWCZA WEŁNA

Ma właściwości termoizolacyjne. Doskonale wchłania i oddaje wilgość nie tracąc przy tym właściwości cyrkulacji powietrza. 

Wkład kokosowy Materace WKŁAD KOKOSOWY

  Warstwa kokosowa została wykonana w 100 % z naturalnego surowca, pochodzącego ze skorup orzecha kokosowego. Mata ma właściwości antyalergiczne, doskonale chroni przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Jest to trwały surowiec i elastyczny, nie odkształca się, a także jest odporny na wilgoć.

Filc w materacu FILC

 Filc jest warstwą łączącą sprężyny z pianką. Zwiększa on żywotność materaca, oraz stabilizuje jego konstrukcję. Naturalny filc jest elastyczny i doskonale przylega do danej powierzchni.

Materac Exluscive EXCLUSIVE SERIES

  Seria Exclusive została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Charakteryzują się najlepszą jakością i najwyższym standardem wykonania. Surowce użyte do wykonania materaca spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakościowe, dzięki czemu możemy cieszyć się doskonałym produktem przez długie lata.

SPECYFIKACJA
  • Twardość - H3 średnio twardy / H5 bardzo twardy
  • Wysokość - 22 cm
  • Gwarancja - 2  lata
  • Skład :

sprężyny multipocket - 510 szt. na 1 m² materaca

pianka termoplastyczna visco

pianka poluretanowa

owcza wełna

  • Strona - dwustronny
  • Pokrowiec - zdejmowany

strefy materaca

Zapisz

Polecamy