Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: FDM
Oblicz ratę
Rozmiary Cena z pokrowcem
80 x 200 659 PLN
90 x 200 708 PLN
100 x 200 788 PLN
120 x 200 869 PLN
140 x 200 998 PLN
160 x 200 1119 PLN
180 x 200 1238 PLN
200 x 200 x

Grando

Materac posiada podójny wkład kokosowy, który zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, dzięki czemu zapobiega nadmiernemu poceniu się. Mata zapobiega rozwojowi roztoczy i grzybów. W materacu zostały zatosowane sprężyny kieszeniowe w systemie MultiPocket, wykonane z podójnie hartowanego drutu, wytworzonego w sytemie MonoHARD co zwiększa żywotność do 30 Lat.

Materace multipocketMULTIPOCET

Podstawą materaca są sprężyny multipocket, które charakteryzują się zwiększoną liczbą sprężyn na 1 m² materaca. Sprężyny w specjalnych kieszeniach mają mniejszą średnicę i posiadają one aż 510 sprężyn 1 m² Materac posiada 7 stref punktu nacisku, dzięki czemu każda cześć ciała ma odpowiednie podparcie.  Sprężyny pracują niezależnie od siebie dzięki czemu nie będziemy odczuwać drgań i dyskomfortu powodowane przez wiercenie się drugiej osoby. W przypadku osób spiących koło siebie o różnej masie ciała, nie będą one odczuwać uginania się materaca pod osbą śpiącą obok.

Materac pokrowiecPOKROWIEC 

 Materac posiada w standardzie wysokogatunkowy pokrowiec pikowany Jersey 3D. Pokrowiec jest antyalergiczny, dzięki zapięciu na zamek zapobiegniemy wniknięciu do materaca roztoczy, pleśni, grzybów bakteri i brudu. Dzięki zamkowi błyskawicznemu możemy swobodnie ściągnąć pokrowiec i wyprać go w temperaturze 40º C, dzięki czemu zachowa on czytość i świeżość.

Pianka poliuretanowa PIANKA POLIURETANOWA

 Wysokiej jakości pianka jest dodatkowy wypełnieniem materaca, po bokach, do góry oraz na dole. Jest ona odporna na odkształcenia i wyginanie. Posiada ona dużą sprężystość i elastyczność, dzięki czemu doskonale amortyzuje sylwetkę. . Dzięki swojej strukturze jest ona  przewiewna. 

Wkład kokosowy Materace WKŁAD KOKOSOWY

  Warstwa kokosowa została wykonana w 100 % z naturalnego surowca, pochodzącego ze skorup orzecha kokosowego. Mata ma właściwości antyalergiczne, doskonale chroni przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Jest to trwały surowiec i elastyczny, nie odkształca się, a także jest odporny na wilgoć.


Materac Lateks LATEKS 

Materace lateksowe charakteryzują się dobrą przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu nie przegrzewamy się podczas snu. Materace te są bardzo elastyczne dzięki czemu doskonale dostosowują się do naturalnych kształtów ciała, jednocześnie nie odkształcając się trwale, powracają do stojego pierwotnego kształtu. Struktura lateksu zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza.

SPECYFIKACJA
  • Twardość - H4 twardy  / H5 bardzo twardy
  • Wysokość - 19 cm
  • Gwarancja - 2  lata
  • Skład :

sprężyny multipocket - 510 szt. na 1 m² materaca

2 x wkład kokosowy

pianka poluretanowa

owcza wełna

  • Strona - dwustronny
  • Pokrowiec - zdejmowany

strefy materaca

Zapisz