Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Koszt wysyłki od: 89.00 PLN
Producent: FDM
Oblicz ratę
Rozmiary Cena z pokrowcem
80 x 200 628 PLN
90 x 200 698 PLN
100 x 200 758 PLN
120 x 200 879 PLN
140 x 200 998 PLN
160 x 200 1109 PLN
180 x 200 1228 PLN
200 x 200 1349 PLN

Anita

Materac posiada 7 stref, dzięki czemu dostosowuje się on indywidualnie do każdej cześci ciała, stwarzając doskonałe podparcie dla każdej z niech. Sprawdzi się on doskonale dla par, gdyż niweluje drgania i uginanie się materaca powodowane przez drugą osobę. Zastosowana w nim pianka Visco reaguje na tęperaturę i nacisk, dostosowując się do ułożenia ciała.

Materace multipocketMULTIPOCET

Podstawą materaca są sprężyny multipocket, które charakteryzują się zwiększoną liczbą sprężyn na 1 m² materaca. Sprężyny w specjalnych kieszeniach mają mniejszą średnicę i posiadają one aż 510 sprężyn 1 m² Materac posiada 7 stref punktu nacisku, dzięki czemu każda cześć ciała ma odpowiednie podparcie.  Sprężyny pracują niezależnie od siebie dzięki czemu nie będziemy odczuwać drgań i dyskomfortu powodowane przez wiercenie się drugiej osoby. W przypadku osób spiących koło siebie o różnej masie ciała, nie będą one odczuwać uginania się materaca pod osbą śpiącą obok.

Materac pokrowiecPOKROWIEC 

 Materac posiada w standardzie wysokogatunkowy pokrowiec pikowany Jersey 3D. Pokrowiec jest antyalergiczny, dzięki zapięciu na zamek zapobiegniemy wniknięciu do materaca roztoczy, pleśni, grzybów bakteri i brudu. Dzięki zamkowi błyskawicznemu możemy swobodnie ściągnąć pokrowiec i wyprać go w temperaturze 40º C, dzięki czemu zachowa on czytość i świeżość.

Pianka poliuretanowa PIANKA POLIURETANOWA

 Wysokiej jakości pianka jest dodatkowy wypełnieniem materaca, po bokach, do góry oraz na dole. Jest ona odporna na odkształcenia i wyginanie. Posiada ona dużą sprężystość i elastyczność, dzięki czemu doskonale amortyzuje sylwetkę. . Dzięki swojej strukturze jest ona  przewiewna. 

Pianka viscoPIANKA VISCO

  Pianka Visco pod wpływem temperatury dostosowuje się do kształtów ciała. Jest doskonałym oparciem dla kręgosłupa,zapewniając mu naturalną pozycję, dlatego doskonale nadaje się dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa. Dzięki swoim właściwością zapobiega odleżynom.

SPECYFIKACJA
  • Twardość - H3 średnio twardy / H4 twardy
  • Wysokość - 19 cm
  • Gwarancja - 2  lata
  • Skład :

sprężyny multipocket - 510 szt. na 1 m² materaca

pianka termoplastyczna visco

pianka poluretanowa

  • Strona - dwustronny
  • Pokrowiec - zdejmowany

strefy materaca

Zapisz