Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Koszt wysyłki od: 89.00 PLN
Producent: FDM
Oblicz ratę
Rozmiary Cena z pokrowcem
80 x 200 599 PLN
90 x 200 659 PLN
100 x 200 698 PLN
120 x 200 848 PLN
140 x 200 959 PLN
160 x 200 1068 PLN
180 x 200 1168 PLN
200 x 200 1269 PLN

Reggio

Pianka termoelastyczna Visco zastosowana w materacu sprawia że kręgosłup jest ułożony w naturalnej pozycji, mając idealne podparcie. Reaguje ona na temeperaturę oraz siłę nacisku, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do kształtu ciała osoby leżącej na materacu. Stan ten utrwala się przez kilka sekund, w efekcie każda komórka ciała jest podparta z identyczną siłą. Mata kokosowa zastosowana w materacu, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, oraz wzmocnienie.

Materace pocket SPRĘŻYNY KIESZENIOWE

Sprężyny kieszeniowe 7 strefowe dostosowują się do każdej z części ciała osobno. Ma to ogromne znaczenie podczas snu, gdyż nasze ciało potrzebuje ninnej podpory dla każdej z części ciała. Sprężyny pracują niezależnie od siebie dzięki czemu nie odczuwamy w nocy drgań i wiercenia się osoby śpiącej obok. Materac również nie ugina się w stonę osoby o większej masie ciała, zapewniając nam tym doskonały komfort snu.

Materac pokrowiecPOKROWIEC 

 Materac posiada w standardzie wysokogatunkowy pokrowiec pikowany Jersey 3D. Pokrowiec jest antyalergiczny, dzięki zapięciu na zamek zapobiegniemy wniknięciu do materaca roztoczy, pleśni, grzybów bakteri i brudu. Dzięki zamkowi błyskawicznemu możemy swobodnie ściągnąć pokrowiec i wyprać go w temperaturze 40º C, dzięki czemu zachowa on czytość i świeżość.

Pianka poliuretanowa PIANKA POLIURETANOWA

 Wysokiej jakości pianka jest dodatkowy wypełnieniem materaca, po bokach, do góry oraz na dole. Jest ona odporna na odkształcenia i wyginanie. Posiada ona dużą sprężystość i elastyczność, dzięki czemu doskonale amortyzuje sylwetkę. . Dzięki swojej strukturze jest ona  przewiewna. 

Filc w materacu FILC

 Filc jest warstwą łączącą sprężyny z pianką. Zwiększa on żywotność materaca, oraz stabilizuje jego konstrukcję. Naturalny filc jest elastyczny i doskonale przylega do danej powierzchni.

Materace premium PREMIUM SERIES

Seria materacy Premium posiada podwyższony standard użytkowania, są one wykonane z certyfikowanych produktów i spełniają wszelkie normy  jakościowe. Materace te dzięki temu nie odkształcają się i zapewniają wygodę i komfort użytkowania przez długie lata.

 

Wkład kokosowy Materace WKŁAD KOKOSOWY

  Warstwa kokosowa została wykonana w 100 % z naturalnego surowca, pochodzącego ze skorup orzecha kokosowego. Mata ma właściwości antyalergiczne, doskonale chroni przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Jest to trwały surowiec i elastyczny, nie odkształca się, a także jest odporny na wilgoć.

Materac owcza wełna OWCZA WEŁNA

Ma właściwości termoizolacyjne. Doskonale wchłania i oddaje wilgość nie tracąc przy tym właściwości cyrkulacji powietrza. 

Pianka viscoPIANKA VISCO

  Pianka Visco pod wpływem temperatury dostosowuje się do kształtów ciała. Jest doskonałym oparciem dla kręgosłupa,zapewniając mu naturalną pozycję, dlatego doskonale nadaje się dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa. Dzięki swoim właściwością zapobiega odleżynom.

SPECYFIKACJA
  • Twardość - H3 średnio twardy / H2 średnio miękki
  • Wysokość - 26 cm
  • Gwarancja - 2  lata
  • Skład :

sprężyny kieszeniowe 18 cm - 298 szt. na 1 m² materaca

pianka termoplastyczna visco

włókno syntetyczne

mata kokosowa

pianka poluretanowa

owcza wełna

  • Strona - dwustronny
  • Pokrowiec - zdejmowany

strefy materaca

Zapisz

Polecamy