Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 - 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: FDM
Oblicz ratę
Rozmiary Cena z pokrowcem
80 x 200 678 PLN
90 x 200 719 PLN
100 x 200 x
120 x 200 x
140 x 200 988 PLN
160 x 200 1179 PLN
180 x 200 1318 PLN
200 x 200 x

Aangelo

 Materac wykonany został ze sprężyn kieszeniowych, podzielonych na 7 stref. Dzęki czemu każda część naszgo ciała zyskuje podparcie odpowiednie do potrzeb. Lateks i pianka wysokoelastyczna zapewniją doskonałe podparcie dla naszego kręgosłupa zapewniając nam idealny komfort snu.

Materace pocket SPRĘŻYNY KIESZENIOWE

Sprężyny kieszeniowe 7 strefowe dostosowują się do każdej z części ciała osobno. Ma to ogromne znaczenie podczas snu, gdyż nasze ciało potrzebuje ninnej podpory dla każdej z części ciała. Sprężyny pracują niezależnie od siebie dzięki czemu nie odczuwamy w nocy drgań i wiercenia się osoby śpiącej obok. Materac również nie ugina się w stonę osoby o większej masie ciała, zapewniając nam tym doskonały komfort snu.

Materac pokrowiecPOKROWIEC 

 Materac posiada w standardzie wysokogatunkowy pokrowiec pikowany Jersey 3D. Pokrowiec jest antyalergiczny, dzięki zapięciu na zamek zapobiegniemy wniknięciu do materaca roztoczy, pleśni, grzybów bakteri i brudu. Dzięki zamkowi błyskawicznemu możemy swobodnie ściągnąć pokrowiec i wyprać go w temperaturze 40º C, dzięki czemu zachowa on czytość i świeżość.

Pianka poliuretanowa PIANKA POLIURETANOWA

 Wysokiej jakości pianka jest dodatkowy wypełnieniem materaca, po bokach, do góry oraz na dole. Jest ona odporna na odkształcenia i wyginanie. Posiada ona dużą sprężystość i elastyczność, dzięki czemu doskonale amortyzuje sylwetkę. . Dzięki swojej strukturze jest ona  przewiewna. 

Filc w materacu FILC

 Filc jest warstwą łączącą sprężyny z pianką. Zwiększa on żywotność materaca, oraz stabilizuje jego konstrukcję. Naturalny filc jest elastyczny i doskonale przylega do danej powierzchni.

Materace premium PREMIUM SERIES

Seria materacy Premium posiada podwyższony standard użytkowania, są one wykonane z certyfikowanych produktów i spełniają wszelkie normy  jakościowe. Materace te dzięki temu nie odkształcają się i zapewniają wygodę i komfort użytkowania przez długie lata.

 

Maerac angelfoam PIANKA ANGELFOAM

 Jest to pianka wysoce elastyczna, o ziększonej gęstości, która zmniejsza nacisk na całkowitą powierzchnię. Warstwa ta posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Doskonale absorbuje wilgoć i zapewnia przepływ powietrza polepszając jakość snu. Spełnia wszelkie normy nowoczesnego materaca.

Wkład kokosowy Materace WKŁAD KOKOSOWY

  Warstwa kokosowa została wykonana w 100 % z naturalnego surowca, pochodzącego ze skorup orzecha kokosowego. Mata ma właściwości antyalergiczne, doskonale chroni przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Jest to trwały surowiec i elastyczny, nie odkształca się, a także jest odporny na wilgoć.

SPECYFIKACJA
  • Twardość - H3 średnio twardy / H4 twardy
  • Wysokość - 20 cm
  • Gwarancja - 2  lata
  • Skład : sprężyny kieszeniowe 12 cm - 298 szt. na 1 m² materaca, pianka termoplastyczna angelfam, mata kokosowa, pianka poluretanowa
  • Strona - dwustronny
  • Pokrowiec - zdejmowany

strefy materaca

Zapisz