O nas

 

 

 Od lat działamy w branży meblowej. Nasza pasja do mebli natchnęła nas do założenia sklepu internetowego, aby dotrzeć do szerszego grona klientów. Meble, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie są produktami wysokiej jakości. Pochodzą one od polskich producentów, wyspecjalizowanych w produkcji mebli. Firmy te są dobrze znane i doceniane przez szerokie grono konsumentów krajowych jak również zagranicznych.

 Dobierając asortyment, postawiliśmy na jakość, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Różnorodność cen, oraz szeroki wybór produktów, sprawi że z nasza pomocą urządzą Państwo każde wnętrze.

 

Specjalizujemy się w sprzedaży mebli do salonu, oraz mebli młodzieżowych i dziecięcych. Znajdą Państwo w naszym sklepie nowoczesne meble, lecz również klasyczne o bogatym wzornictwie. 

Internetowy sklep meblowy KALINA powstał również z myślą o najmłodszych. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną, oraz duży wybór brył mebli dziecięcych, oraz mebli młodzieżowych. Funkcjonale meble doskonale sprawdzą się w pokoju dziecka, i zapewnią maluchowi mnóstwo pozytywnych wrażeń.

 W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie oraz pomożemy w doborze mebli.

 

Dane firmy 


KALINA s.c Marianna Lech, Kamila Cynar

ul. Kilińskiego 9

56-416 Twardogóra 

woj. dolnośląskie

 


 

REGON : 022392655

NIP : 911-200-84-19

Wpis do ewidencji o numerze 2721/10 prowadzony przez :Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra

 


Numer rachunku : 

 

BNP PARIBAS

82 1750 0012 0000 0000 3414 4567

 


 

KONTAKT :

Biuro :

Dział klienta

tel. 661 43 43 73 

E-mail : sklep.meblekalina@gmail.com

Dział reklamacje : reklamacje.mk@gmail.com

 


 

 

                       Właściciele    Marianna Lech oraz Kamila Cynar

 

Zespół Sklepu Internetowego „KALINA” życzy udanych zakupów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl