Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: od 2-5 tygodni
Koszt wysyłki od: 70.00 PLN
Producent: BAGGI
 

WYMIARY
 • szer : 75 cm
 • wys : 44 cm
 • gł    : 45 cm
OPIS
 • Produkt pakowany w paczki, przeznaczony do samodzielnego montażu.

  Ten mebel to obszerna skrzynia na zabawki. Czy tego chcemy czy nie, w dzisiejszych czasach dziecko posiada ogromną ilość zabawek i wraz z rozwojem dziecka ta liczba się zwiększa. Aby nad tym zapanować proponujemy niezwykle pojemną skrzynię na zabawki. Dzięki temu praktycznemu mebelkowi w kilka minut możemy zapanować nad zabawkowym nieładem. Zaletą tego mebla jest także ciągłe odkrywanie zabawek na nowo. Grzebanie w skrzyni pełnej skarbów to dla dzieci ogromna frajda i przyjemność.

  Bezpieczeństwo
  Nasz TOYBOX został wyposażony w szereg zabezpieczeń chroniących Wasze dziecko:

  - teleskopowe siłowniki ułatwiające podnoszenie wieka oraz zapobiegające jego samoistnemu zamknięciu. Siłowniki amortyzują jednocześnie zamykanie.

  - zawiasy BLUM z hamulcem zabezpieczają klapę skrzyni przed trzaskaniem i w połączeniu z teleskopami uniemożliwiają szybkie i niebezpieczne zamknięcie wieka

  - otwory bezpieczeństwa to specjalnie zaprojektowane szczeliny pod wiekiem skrzyni, w które dziecko może bezpiecznie włożyć paluszki i zamknąć klapę. Otwory bezpieczeństwa zostały zaprojektowane z 3 stron mebla a do podparcia wieka służy tylna ścianka oraz dwie podpory w przedniej części. Na szczególną uwagę zasługują boczne szczeliny, które w odróżnieniu od wielu mebli tego typu dają bezpieczeństwo także przy zabawie w większym gronie.

  Dzięki tym zabezpieczeniom stworzyliśmy prawdopodobnie najbezpieczniejszą skrzynię na zabawki na świecie!

  Wykonanie i materiały
  Fronty szuflady oraz wieniec górny zostały wykonane z lakierowanego MDF. Elementy korpusowe komody zostały wykonane z laminowanej płyty meblowej. 

KOSZTY DOSTAWY  / TRANSPORT
 • Meble dostarczane są przez naszych kierowców, lub firmę transportową.
 • Kierowca nie wnosi mebli. Koszt dostawy uzależniony jest od wartości zamówienia .
 • Kient ma 14 dni na zwrot towaru